KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693709

nr 1369 3709

Astley Kjellin

(1888-1960), Sverige

Oljemålning, Fruktstilleben, kopia. Signerad. Olja på duk, 52x71 cm

Astley Isidor Kjellin, svensk bildkonstnär född 1888, död 1960 .

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 december 2020
kl 18:12:40

18/12 17:05:22 1      350 kr
18/12 20:23:15 2      Vinnande bud

Astley Kjellin

Läs mer om Astley Kjellin